Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom

Usługowa, Trąbki Wielkie, pomorskie

  • 680 000 zł
  • 101,35 m²
  • 6 709,42 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Kryszewsk...

Skontaktuj się

Dom

Usługowa, Trąbki Wielkie, pomorskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

680 000 zł

101,35 m²

6 709,42 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 16 maja 2026

680 000 zł 101,35 m² 6 709,42 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
240 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

240 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 680 000 zł (6 709,42 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Trąbki Wielkie)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 101,35 m² (92,52 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka cementowa
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 240 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (20 m²), strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wykonanych z bardzo dobrej jakości materiałów, położona w Trąbkach Wielkich 14 km od Pruszcza Gdańskiego, 15 min do Obwodnicy Trójmiasta i Autostrady A1. Teren malowniczy, lasy, tereny rekreacyjne, rozbudowana sieć ścieżek rowerowych. W miejscowości, sklepy spożywcze, dyskonty, plac zabaw, szkoła podstawowa, przedszkole.Każdy budynek z użytkowym poddaszem, położony na działce około 240 m2. (...)

Agent

Sylwia Kryszewska

694 522...

694 522 720

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości