Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Trąbki Wielkie – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

507 200 zł10 144 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 1,14 ha. Idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora, poszukującego gruntu pod realizację projektu mieszkaniowego, domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 009 m² 297,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczne, uzbrojone, płaskie działki na nowym osiedlu domów - Trąbki Wielkie! lokalizacja: trąbki Wielkie to miejscowość gminna w pobliżu Pruszcza Gdańskiego oraz Gdańska. Posiada dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

220 000 zł1 249 m² 176,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Zaskoczyn, w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w Trąbkach Wielkich w zielonej i cichej okolicy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

437 450 zł3 365 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni - 3365 m2 w granicznej wsi , gm.Trąbki Wielkie. Działka położona na obrzeżach wsi , gdzie zaczynają przeważać zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 023 m² 371,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wśród nowej zabudowy - Trąbki Wielkie! lokalizacja: trąbki Wielkie to miejscowość gminna położona 16km od węzła obwodnicy trójmiejskiej w Straszynie. Posiada dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

335 600 zł1 678 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 467 o powierzchni 1678 m2 znajdująca się w Trąbkach Wielkich przy ul. Sosnowej. Objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego 2.2.5.MN Uchwała.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 949 m² 148,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie u nas. Działka budowlana, w otoczeniu zamieszkałych domów jednorodzinnych, położona na rogu ulic Polonii Gdańskiej i Rzemieślniczej. Lokalizacja: działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

220 000 zł1 255 m² 175,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Czerniewo - wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie. Odległość do Gdańska 24,6km (32min autem), do centrum Trąbek Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Trąbki Wielkie +3 km

230 000 zł1 903 m² 120,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: czerniewo (kaszub. Czërniéwò) to wieś położona w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie. Leży ono wzdłuż drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Trąbki Wielkie +3 km

245 000 zł1 270 m² 192,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1270 m z mpzp | Czerniewo | Spokojna okolica Na sprzedaż oferowana jest działka budowlana o powierzchni 1270 m , położona w miejscowości Czerniewo, w gminie Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Trąbki Wielkie +3 km

888 000 zł20 000 m² 44,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 2 ha Ełganowo, woj. pomorskie | Możliwość uzyskania wz Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 20 000 m (2 ha), położona we wsi Ełganowo, województwo pomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Trąbki Wielkie +3 km

539 500 zł8 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ełganowo, miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie, powiat Gdańsk, 30 km od Gdańska, w pobliżu Postołowa (pole golfowe);W sąsiedztwie lasy. Przedmiotem sprzedaży jest działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Trąbki Wielkie +3 km

474 500 zł7 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ełganowo, miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie, powiat Gdańsk, 30 km od Gdańska, w pobliżu Postołowa (pole golfowe);W sąsiedztwie lasy. Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 264.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Trąbki Wielkie +3 km

1 014 000 zł15 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Trąbki Wielkie +3 km

147 000 zł949 m² 154,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam Kleszczewo jako lokatę kapitału. Dzięki temu, że powstały tu pierwsze osiedla bliźniaków miejscowość zyskała na popularności na rynku. Bardzo fajnie zyskuje na wartości odkąd ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Trąbki Wielkie +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

 

 

Trąbki Wielkie,pomorskie

249 000 zł1 492 m² 166,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetnie położona działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Działka o powierzchni ok. 1492m2 położona ok 15min do Gdańska w miejscowości Trąbki Wielkie. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

 

 

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

 

 

Trąbki Wielkie,pomorskie

259 000 zł1 039 m² 249,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji z miejscowym planem zagospodarowania terenu oraz z panoramicznym widokiem na las i tereny zielone. Działka znajduje się na uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

295 000 zł1 007 m² 292,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1007 m , położona bezpośrednio w Trąbkach Wielkich (nie okolice!). Doskonała lokalizacja centrum miejscowości, wszędzie blisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

179 000 zł1 002 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od klienta Kupującego Na sprzedaż działka budowlana nr 45/14 objęta Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona w miejscowości Kaczki (gmina Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

135 000 zł1 001 m² 134,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001m2 blisko Trójmiasta. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Kaczki, gmina Trąbki wielkie. Ta lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

3 050 000 zł117 277 m² 26,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o łącznej powierzchni 117,277m2 (około 11,7 ha). Teren położony we miejscowości Błotnia, ukształtowanie terenu zróżnicowane, rozciągające się w dolinie otoczonej lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Gdańska

Trąbki Wielkie,pomorskie

5 940 000 zł40 000 m² 148,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny o przeznaczeniu przemysłowym i usługowym. Położenie działki bezpośrednio przy głównej trasie przelotowej sprawia, że jest to teren idealny pod budowę hal produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Polonii Gdańskiej

Trąbki Wielkie,pomorskie

490 000 zł3 269 m² 149,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa, oraz mieszkaniowa z możliwością wybudowania domu jednorodzinnego wolnostojącego, oraz zabudowy bliźniaczej. Działka o powierzchni 3269m2 nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

155 000 zł1 012 m² 153,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż budowlana działka narożna na osiedlu domów jednorodzinnych w Domachowie tuż przy lesie. [działka] Powierzchnia: 1012 m2 Kształt: lekki trapez o wymiarach ok. 30m x 35m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Gdańska

Trąbki Wielkie,pomorskie

5 940 000 zł40 050 m² 148,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka położona bezpośrednio przy głównej trasie przelotowej sprawia, że jest to teren idealny pod budowę hal produkcyjnych lub magazynowych. Teren inwestycyjny o przeznaczeniu przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

240 000 zł3 415 m² 70,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 70/20 w Warcz gmina Trąbki Wielkie o powierzchni 3415m2 z możliwością podziału. Jak również z możliwością dokupienia działki sąsiadującej 70/21 Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Głowienki

Trąbki Wielkie,pomorskie

171 000 zł1 922 m² 88,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1922m2 - zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo 1-rodzinne lub 2-rodzinne z dopuszczeniem usług. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

5 999 990 zł40 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Gdańska

Trąbki Wielkie,pomorskie

5 940 000 zł40 000 m² 148,50 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij